chcialbym umrzec z milosci nauka gry na gitarze

chcialbym umrzec z milosci nauka gry na gitarze

Nadal miał dzieci. A nabywca sadzie było obfite, co pozwala nam żyć w domu. Oczywiście, kupujący wiedzieli, że nie skorzystać z jego hojności, więc zaczęliśmy poważnie szuka innego domu.

Przyjrzeliśmy się wielu domów do kupienia. Przyjrzeliśmy się wielu miejsc do życia. Nic kliknięciu.

Wreszcie, podpisał leasingowych w mieście, w którym nasza najmłodsza córka skończeniu ostatniego roku studiów. Wybraliśmy się na krótki termin pracy, spotkałem wspaniałych ludzi, i odwiedził różne kościoły. Nasza najstarsza córka odwiedził z Kalifornii. Na szczęście, wynajem domu było tylko kilka godzin z dala od gdzie wcześniej mieszkał, dzięki czemu łatwiej znaleźć Bryan. Ten ostatni rok okazał się "puste gniazdo" nie miałoby sensu, ale pełne znaczenia, zwiększonych potrzeb.

chcialbym umrzec z milosci nauka gry na gitarze

Gdy patrzę na dzieci, widzę przestrzeń w toku. Nigdy nie brakowało ich młodszych lat, ponieważ istotą każdy dzień ich życia jest wciąż żywe. Niewinność ich niemowlęctwa, The spokój, otwartość i radość rozszerzył się ze zmianami. Wzrost obejmuje wszystkie te cechy, plus dojrzałość, kreatywność, mądrość, siłę, cel, i tak dalej. Przypisuję tę duchową i uzdrowienie, zrozumienie tego co Chrystus Jezus nauczał: "Wy jesteście światłem świata. Miasto na wzgórzu nie może być ukryte ... niech świeci wasze światło przed ludźmi w taki sposób, że mogą zobaczyć wasze dobre uczynki i chwalili ojca waszego, który jest w niebie. " (Mat. 05:14 16)

Podczas tego ostatniego roku, okazało się działki, na których można zbudować dom. Trzy tysiące mil. Kiedy powiedzieliśmy dziewczyny, tarzali oczy i uśmiechnął się. Bryan miał sceptycyzm, ale uczynił wielki wysiłek, aby zaufać, że nie będzie go opuścić. Na dodatek, mój mąż i ja zdecydowaliśmy się sprzedać wszystko i jechać naszym motocykle trzy tysiące mil do naszej nowej skoczni.

Przyjechaliśmy tutaj kilka miesięcy temu.
Artykuł dzięki: