nauka gry na flecie prostym lulajze jezuniu

nauka gry na flecie prostym lulajze jezuniu

7. Pojemnik Loose Change - Dorzuć swoich monet i umieścić w samochodzie, opłat za przejazd i parkowanie.

8. Sprawa dla kostki do gitary - Stop utraty ich przechowywania wybiera się w jednym z tych zawiasach metalowych skrzyniach.

9. przechowywania Mini-elektronika - Miej dodatkowe akumulatory, karty pamięci lub pamięci flash ze sobą za pomocą jednego lub więcej z tych puszek.

10. Szuflada organizator - Dodaj swoje szanse, a kończy się na tych małych pojemnikach. Są świetne na spinacze, pinezki kciuka, szpilki Bobby, gwoździe, śruby, podkładki, pręty, gumek i innych drobnych przedmiotów.

11. Uchwyt Stamp - Utrzymuj prawo pocztowy na wyciągnięcie ręki w swojej szufladzie biurka, umieszczając swoje pieczęcie w repurposed cukierków cyny.

12. Pudełko - Udekoruj go pokrywając z akrylu lub farby w sprayu, ładna papieru, pianki rzemiosła, polimeru gliny, albo decoupaging. Następnie przyklej na upiększeń jak koraliki, cekiny i sztuczne perełki. Można włączyć zabawy projekt rzemiosła w eleganckim opakowaniu pamiątkę dla małej teraźniejszości. Oczywiście, to jest świetne na biżuterię i inne małe drobiazgi. Ale czy wiesz, że to też po prostu odpowiedni rozmiar dla karty prezent?

13. kartkę - tym razem udekorować wierzch pojemnika z czegoś odpowiedniego na tę okazję. Wewnątrz umieścić złożona notatkę zawierającą swoje uczucia.

14. Partia sprzyjają - Jeśli masz dużo puszki i mnóstwo czasu, to może być wielki projekt rzemiosła. Jeśli nie masz wystarczająco dużo zawiasach pojemniki zgromadził, można kupić puste, te puste w większości sklepów rzemieślniczych. Jeśli Twój czas jest ograniczony lub nie jesteś bardzo przebiegły, można zamówić spersonalizowane puszki zdjęcia mięty Internecie. Następnie napełnić je z cukierków do wyboru, takich jak MMS koordynować za pomocą kolorów partyjnych.

Tak więc, nie podrzucać dala te chłodne, pojemniki na zawiasach. Zamiast używać ponownie pustych puszek mięta do nowego celu. Jest tak wiele rzeczy można zrobić z nimi długo po cukierki nie ma!

Linda Kling, jako właściciel www.photo-party-favors.com, zaoferowała pomysły ludzi planowania imprezy i uroczystości od roku 1992. Jej firma dysponuje spersonalizowanych sprzyja partii, takich jak zdjęcia puszkach mięty, gotowy do wypełnienia z poczęstunkiem i skarbów. Odwiedź stronę internetową bezpłatnych printables, przepisy kulinarne firm, cytaty, ciekawostki i wiele innych zabawnych rzeczy.

Artykuł dzięki: