nauka gry na pianinie szczecin prawobrzeze

Pirogronian: Dodano jako "performance" booster, ale w dużych ilościach może powodować nudności.

Glutaminę i argenine: Aminokwasy, nie ma niebezpieczeństwa.

Największym problemem przy tych dodatkowych składników jest to, że w niektórych przypadkach, długotrwałe działanie z nich nie jest znany. Najczęściej są bezpieczne, jeżeli są stosowane z umiarem, ale inni są wątpliwe.

To prowadzi nas do pytania: Kto jest najbardziej zagrożony? Ze względu na niebezpieczeństwo odwodnienia, osoby z spływy kajakowe wda problemami serca i ciśnienia krwi są zdecydowanie wysokie ryzyko. Ponadto, dzieci, a nawet młodzież powinni być ostrożni i ograniczyć ich stosowanie. Sportowcy mają również być ostrożnym; nie należy używać ich podczas zawodów ze względu na niebezpieczeństwo odwodnienia.

Ale wiele osób powie: "Myślałem, że napoje sportowe były dobre dla sportowców." I rzeczywiście są, ale ważne jest, aby odróżnić napojów sportowych, takich jak Gatorade z napojów energetycznych. Są zupełnie inne. Napoje sportowe są przeznaczone do pokonania odwodnienie; napoje energetyczne spowodować odwodnienie. W szczególności, napoje sportowe wymienić elektrolity utracone podczas pocenia się i te elektrolity z kolei utrzymywanie i soli potasowej równowagi ciała.

Mam opuścił poważny problem do końca. Wiele osób wymieszać napojów energetycznych z alkoholem, i to teraz dobrze wiadomo, że może to katastrofą. Mieszanie napojów energetycznych z alkoholem daje człowiekowi poczucie, że on (lub ona) nie jest nietrzeźwy. Ale w rzeczywistości, jest on; nie może on wykonywać typowe zadania testowe dla zatrucia lepiej niż osoby, które piły alkohol wyłącznie. Ponadto, ponieważ nie czuje się pod wpływem alkoholu, on myśli, że może pić więcej - i zwykle robi. I może skończyć się bardzo pijana nie wiedząc.

Tak więc, mimo że napoje energetyczne są ogólnie uważane za bezpieczne, jeżeli są stosowane z umiarem, trzeba być ostrożnym.

Artykuł dzięki: montaż wentylacji warszawa